Perde Duvar Su ve Rutubet İzolasyonu

line
 • Adres

 • Muhittin Mah. Çetin Emeç Bulvarı Şair Fuzuli Sk. Hazım Okan Apt No: 12/14 Çorlu / TEKİRDAĞ

çorlu izolasyon

HAKKIMIZDA

9 YILLIK TECRÜBE!
AnasayfaHakkımızda

MAZI İZOLASYON

MAZI İZOLASYON yapısal onarım, Pvc Membran, Membran, Güçlendirme, Epoksi ve Polüratan uygulamalar, Isı-Su-Ses yalıtımı, Püskürtme, Ankraj, Karot vb konularda maksimum kalite ile hizmet vermektedir. Yapısal çözümler ve ısı-su-ses, ankraj, epoksi ve polüratan uygulamalar, güçlendirme, karot uygulamalarında 9 yılı aşkın bir süreye dayanan teorik ve pratik tecrübelerin bahsi geçen iş konularının uygulamalarında kullanılması başlıca hedefidir.

 • Isı Yalıtımı (Mantolama)

  95%

 • Su Yalıtımı

  78%

 • Ses Yalıtımı

  70%

 • Çatı Teras Yalıtımı

  85%

BİZ KİMİZ

Mazı İzolasyon 2008 yılında Ramazan MAZI tarafından Çorlu'da kuruldu. Su yalıtımı konusunda teknik bilgi ve tecrübeye ihtiyaç olan Çorlu'da bu açığı kapatmak ve hizmet verebilmek için faaliyetlere başlayan Mazı İzolasyon bu konuda başarılı çalışmalara imza attı.

Kuruluşundan bugüne ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış, dağıtım ve taahhüt öncülüğünü üstlenmiş ve lider firma konumuna yükselmiştir. Mazı İzolasyon saygın ve güçlü yapısını kurulduğu günden bu güne sürdürdüğü dürüst, dinamik rekabetçi ve disiplin içerisinde çok çalışmasına borçludur. Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarayı kendisine ilke edinmiştir.

NE YAPIYORUZ

Su Yalıtımı

Su ve ısı izolasyonların da teknolojinin gelişmesi ile beraber izolasyon ürünlerinde de gelişmeler olmuştur. Mazı İzolasyon olarak izolasyon sistemimiz tamamen sprey püskürtme sistemi olarak hizmet vermektedir.

Isı Yalıtımı (Mantolama)

Isı yalıtımı, kışın ısınmak yazın da serinlemek için harcadığımız enerjiyi azaltmak ve daha rahat ortamlarda yaşamak amacıyla binaların dış cephe duvarları, cam ve doğramaları, çatıları, döşemeleri ve tesisatlarında, ısı geçişini azaltan önlemler almaktır.

Çatı Teras Yalıtımı

Mazı İzolasyon olarak: Yaşam alanlarınızı,yaşanabilecek mekanlara çevirebilmek için bilgi,teknoloji ve inavasyon çalışmalarımızla çağın trendlerini yakından takip ederek ürün portföyümüzü ve uygulamalarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Güçlendirme Projeleri

Yapınız olası bir depreme dayanıklı mı ? Bu soruya yanıt almak için uzman ekiplerin yapınızdan çeşitli örnekler alıp incelemesi gerekir. Yapılan inceleme neticesinde binanızın güçlendirilebilip güçlendirilemeyeceğine karar verir. Eğer yapınız güçlendirilmeye müsaitse güçlendirme projeleri hazırlanır ve uygulaması yapılır.

Boya

En son teknoloji ürünü boyalarımız, endüstri standartlarına cevap verecek şekilde, sürdürülebilirlik düşüncesiyle üretiliyorlar. Uzmanlık alanlarımız içinde uzun ömürlü estetik görünüm sağlayan premium dekoratif boyalar, metal yüzeyler için toz ve sualtı boyalar ve çelik yüzeyler için pasif yangın koruması geliyor.

Epoksi Poliüretan Zemin Kaplama

Her türlü beton yüzeyde kolay temizlenebilir, etkili bir koruyucu kaplamadır. Ambarlarda, garajlarda, gıda ve ilaç fabrikalarında ve tüm sanayi tesislerinde kullanılır. Su bazlı olan malzeme kimyasal dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar.

 • Adres

 • Muhittin Mah. Çetin Emeç Bulvarı Şair Fuzuli Sk. Hazım Okan Apt No: 12/14 Çorlu / TEKİRDAĞ