Perde Duvar Su ve Rutubet İzolasyonu

line
  • Adres

  • Muhittin Mah. Çetin Emeç Bulvarı Şair Fuzuli Sk. Hazım Okan Apt No: 12/14 Çorlu / TEKİRDAĞ

çorlu izolasyon

HİZMETLERİMİZ

9 YILLIK TECRÜBE!
AnasayfaHizmetlerimiz

NE YAPIYORUZ

Su Yalıtımı

Su yalıtım ( izolasyon ) uygulamaları fabrika ve konutlarınıza suyun sızma ihitmali olan alanlarda gerçekleştirilmektedir. Su izolasyonların da teknolojinin gelişmesi ile beraber izolasyon ürünlerinde de gelişmeler olmuştur. Mazı İzolasyon olarak izolasyon sistemimiz tamamen sprey püskürtme sistemi olarak hizmet vermektedir.

Su İzolasyonu

Su yalıtım ( izolasyon ) uygulamaları fabrika ve konutlarınıza suyun sızma ihitmali olan alanlarda gerçekleştirilmektedir. Bunlar; toprak ile temas eden duvarlar, temeller ve zemine oturan döşemeler, suyun yapı dışında birikebileceği ve ya suyun basabileceği seviyenin altındaki dış duvarlar, balkonlar, teras ve eğimli çatılar ile teras gibi ıslak hacimli alanlar olarak sıralanabilmektedir.

Çatı Teras Yalıtımı

Mazı İzolasyon olarak: Yaşam alanlarınızı, yaşanabilecek mekanlara çevirebilmek için bilgi,teknoloji ve inavasyon çalışmalarımızla çağın trendlerini yakından takip ederek ürün portföyümüzü ve uygulamalarımızı sürekli geliştiriyoruz.Her türlü çatı, teras, balkon ve çatı inişleri olmak üzere su izolasyonu uzman ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Güçlendirme Projeleri

Yapınız olası bir depreme dayanıklı mı ? Bu soruya yanıt almak için uzman ekiplerin yapınızdan çeşitli örnekler alıp incelemesi gerekir. Yapılan inceleme neticesinde binanızın güçlendirilebilip güçlendirilemeyeceğine karar verir. Eğer yapınız güçlendirilmeye müsaitse güçlendirme projeleri hazırlanır ve uygulaması yapılır.

Alçı Sıva ve Boya

Çorlu'da boya badana tadilatı denildiğinde aklınıza Mazı izolasyon geleceğinden emin olabilirsiniz. En son teknoloji ürünü boyalarımız, endüstri standartlarına cevap verecek şekilde, sürdürülebilirlik düşüncesiyle üretiliyorlar. Uzmanlık alanlarımız içinde uzun ömürlü estetik görünüm sağlayan premium dekoratif boyalar, metal yüzeyler için toz ve sualtı boyalar ve çelik yüzeyler için pasif yangın koruması geliyor.

Epoksi Poliüretan Zemin Kaplama

Çorlu'da Epoksi Poliüretan Zemin Kaplama denildiğinde aklınıza Mazı izolasyon geleceğinden emin olabilirsiniz.Her türlü beton yüzeyde kolay temizlenebilir, etkili bir koruyucu kaplamadır. Ambarlarda, garajlarda, gıda ve ilaç fabrikalarında ve tüm sanayi tesislerinde kullanılır. Su bazlı olan malzeme kimyasal dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar.

  • Adres

  • Muhittin Mah. Çetin Emeç Bulvarı Şair Fuzuli Sk. Hazım Okan Apt No: 12/14 Çorlu / TEKİRDAĞ